БАРАЈТЕ ЦИТАУЧЕТЕ ЗА ТСИНФА

ЦСНФА ЦПУ
ПРЕЦЕНЦИЈА МАШИНЕРИЈА

Ние се фокусираме на сигурен дизајн на технологија
Посветени на подобрување на економската ефикасност на клиентите
Висока прецизност и стабилна изведба со високи трошоци

Она што го произведуваме за вас

Hotешка продажба

Темелно калено и започнете ја суштината

Шандонг Цинфа ЦПУ опрема копродукции, Ltd е специјализирана за врвно производство и продажба на ЦПУ машински алатки, машини и земјоделски машини за дизајнирање и истражување и развој на опрема за машини. компанијата под јурисдикција на Индустриски парк Д област, провинција Тенгжу Шандонг. Нашите производи покриваат прецизни ЦПУ машини за мелење цилиндрични, цилиндрични брусилки за лице, ЦПУ стругови , центри за обработка на ЦНЦ со три оски, ЦНЦ центри за обработка со четири оски, ЦНЦ обработка со пет оски центри, ЦПУ машини за дупчење, радијални машини за дупчење, ЦПУ машини за сечење, досадни машини и обични стругови. Универзална машина за мелење, опрема за земјоделска механизација и така натаму. .

Нашата мисија е да водиме во иновациите како снабдувач на машински алат. Набавете машински алати со карактеристики на заштеда на енергија, високо ефикасни и соодветни. Да ги задоволиме условите за клиентите и да им обезбедиме погодност на корисниците, да создадеме вредност за општеството и да бараме среќа за вработените се наши активности. Водењето успех и создавање вредност на клиентот е клучот на TSINFA, ние остануваме да му даваме врвен приоритет на интересот на клиентот преку иновации во дизајнот на производот и технологијата на обработка.

Зошто да не изберете нас

Ние се заложивме за подобрување на економската ефикасност на клиентите

Високо квалитетен елемент

Извор на набавка за да се обезбеди квалитет на производот, како што се ЦПУ топчести завртки, лежишта, електрични апарати се увезуваат или домашни производи со висок квалитет

Увезете опрема за инспекција на квалитет

Ласерски детектор за ренишо на Велика Британија, метод како мерење на рака, три координатен термостатски мерен инструмент и така натаму опрема за увид за увоз на квалитет

Услуга за брза реакција по продажбата

Компанијата има професионален оддел за услуги по продажба, откако ќе ги добиете повратните информации од клиентот, седиштето ќе ја организира услугата за прв пат

Економично позиционирање на цените

Компанијата создаде модел на директна продажба преку Интернет, кој ги заштедува средните такси на клиентите и ги намалува нивните трошоци за набавка

Брза испорака

Стандардно управување со ERP, совршен систем за порибување делови, во строга согласност со барањата на клиентите за производни аранжмани и испорака

300+

300+ Технички работник

2000+

2000+ клиенти

15+

15+ години историја

Нашите производи се многу популарни на домашниот и прекуокеанскиот пазар

Континуирана иновација во развојот на технологијата за проширување на нашиот бизнис

Без оглед каде сте, можете да ги набавите нашите ефективни производи и услуги

1
2
3
4
5
6
1

Соединетите држави

2

Јужна Америка

3

Русија

4

Кина

5

Африка

6

Австралија